YouControl постійно підкреслює важливість ретельної перевірки своїх контрагентів. Взаємодія з особою, що не дотримує закону, може завдати шкоди не лише конкретній угоді, але й надбаній репутації, яку ви дбайливо формували протягом безлічі років.
Саме з цієї причини ми розробляємо інноваційні інструменти для оперативної та зручної розвідки в сфері бізнесу. Одним з таких ефективних методів перевірки є аналіз за ідентифікаційним номером платника податків (ІПН). Отримати більше інформації на тему можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirity-pidpryemstvo-za-ipn-nadiyniy-sposib/.
Що таке ІПН підприємства?
Індивідуальний податковий номер, відомий також як ІПН, призначається фізичним особам, які ведуть підприємницьку діяльність. ІПН ФОП складається з десяти цифр, що унікально ідентифікує кожного підприємця. Для юридичних структур, таких як підприємства та організації, використовується код ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України), який складається з восьми цифр і служить аналогічною ідентифікаційною міткою.
Всього за декілька хвилин пошуку можна перевірити ФОП за ІПН та отримати важливу інформацію:
- Перевірити, чи насправді існує ідентифікаційний код, з яким пов’язані пошукові дії.
- Порівняти ім’я засновника та дату реєстрації ФОП з наданою вам інформацією, щоб визначити відповідність.
- Виявити можливу наявність податкової заборгованості в підприємства.
Цих первинних даних зазвичай досить, щоб сформувати об’єктивний погляд на добросовісність потенційного партнера в бізнесі або вирішити, чи варто здійснювати більш докладну перевірку.
Покрокова перевірка ФОП по ІПН
Отримати номер ідентифікаційного податкового номера (ІПН) чи коду ЄДРПОУ можна, ознайомившись з офіційними документами компанії, які будуть надані менеджером чи бухгалтером по вашому запиту.
Припустимо, ви маєте намір встановити партнерські відносини з фірмою, що спеціалізується на продажу одягу, і плануєте реалізувати партію товарів. Використовуйте пошуковий рядок, розташований на головній сторінці платформи YouСontrol, для введення ідентифікаційного номера. Після цього система автоматично відкриє справу про це підприємство (адже ідентифікаційний номер є унікальним).
Перша вкладка «Досьє» відобразить актуальний статус фізичної особи-підприємця. Завдяки їй ви можете перевірити, чи діє цей фізичний підприємець на ринку, або його реєстрація припинена. Якщо фізичний підприємець не перебуває на етапі припинення діяльності, вам буде представлена відповідна інформація. Просимо вас звернути увагу на зазначену сферу діяльності підприємця та порівняйте її з основними аспектами вашої угоди.