Поняття про дверні доводчики та особливості встановки

Доводчики для дверей – це важливі пристрої, які допомагають контролювати рух конструкцій, забезпечують плавне закривання без гучних ударів.

Вам вдасться користуватися ними з комфортом, заощаджувати енергію шляхом уникання ненавмисного відкриття дверей. Якісні дверні доводчики запропоновані в продажу в широкому виборі. Роздивимося основні особливості елементів більш детально.

Які види дверних доводчиків існують?

Ви можете обрати той вид виробу, який вас цікавить. Серед характеристик основних варіантів:

 1. Ручні доводчики. Ці моделі можна налаштовувати вручну залежно від ваших індивідуальних потреб. Вони зазвичай мають регульовані параметри (швидкість та сила закривання).
 2. Гідравлічні доводчики. Цей тип доводчиків використовує гідравлічний механізм для контролю руху дверей. Вони зазвичай працюють більш тихо і плавно, аніж механічні або пневматичні варіанти.
 3. Пневматичні доводчики. Ці доводчики використовують стиснений повітряний потік для керування рухом дверей. Вони можуть бути ефективними для великих або важких конструкцій.
 4. Приховані доводчики. Вироби монтуються всередину рами дверей або в скрипку. Завдяки цьому вони стають невидимими. Двері будуть виглядати більш естетично.
  Всі ці різновиди доводчиків запропоновані в спеціалізованих магазинах. Ви можете обрати саме той виріб, який відповідає вашим потребам.

Встановлення дверних доводчиків

Такі деталі монтують за деякими етапами. Розберемося з основними моментами більш детально:

 1. Вибір правильного типу. Перш ніж розпочинати встановлення, важливо підібрати тип доводчика для вашої двері на основі її розміру та ваги.
 2. Позначення отворів для монтажу. Виміряйте та позначте монтажні отвори на рамі дверей та стелі/стіні, якщо в цьому є необхідність.
 3. Монтаж кронштейна. Зазвичай доводчики поставляють з кронштейном для кріплення до рами дверей або стелі. Закріпіть кронштейн за допомогою включених кріпильних елементів.
 4. Прикріплення доводчика. Прикріпіть сам доводчик до кронштейна, слідуючи інструкціям виробника. Впневніться, що всі кріплення затягнуті належним чином.
 5. Налаштування параметрів. Налаштуйте швидкість закривання та силу закривання. Для цього користуйтеся регуляторами на доводчику.
 6. Тестування функціональності. Перевірте, чи працює доводчик належним чином. Перевірте плавність закривання та правильні параметри.

Як і кнопки виходу, доводчик потрібно обирати правильно. Тільки в такому випадку двері гарно впораються зі своїм призначенням!

Поделиться: