Як обирати штори день ніч та їх переваги

Штори «день-ніч» стали надзвичайно популярними останнім часом. Конструкція виготовлена в вигляді прозорих та непрозорих смужок, які чергуються між собою.

Завдяки ним та спеціальному механізму відбувається регулювання проникнення кількості сонячного світла в приміщення. Штори день ніч купити не складно, головне – визначитися з основними характеристиками.

Рулонні штори «День-ніч»: види штор

В залежності від параметрів конструкції та особливостей застосування їх можна розділити на види:

  1. Класичний варіант – його обирають частіше всього. Може використовуватися не тільки для домашнього інтер’єру, але і для офісних приміщень. За допомогою конструкції можна регулювати потік світла в кімнату. З доглядом за поверхнею зазвичай проблем не виникає.
  2. Штори в вигляді міні-рулонів. Часто використовуються для ситуацій, коли потрібно закрити тільки частину вікна. Поверхня таких штор та способи їх фіксації майже не відрізняються від класичних варіантів.
  3. Касетні види штор гармонійно доповнюють будь-який інтер’єр, але з часом може початися їх провисання. Щоб цього уникнути, виробник передбачає на такі ролети спеціальні планки.

Основні переваги конструкцій

Серед основних переваг встановлення штор «день-ніч» дизайнери вирізняють:

  1. Універсальність конструкцій, оскільки вони будуть актуальними практично для будь-якого виду приміщення.
  2. Є можливість підібрати різний матеріал для виготовлення штор – як по кольоровій гамі, так і по щільності матеріалу. Смужки можуть бути навіть різного кольору чи відтінку. Сучасний матеріал майже не піддається впливу сонячним променям.
  3. Вони дозволяють контролювати потік світла в приміщення. При виборі можна віддати перевагу тканинам, які мають брудо- та пилевідштовхуючу поверхню.
  4. Обрати є можливість не тільки вже готову конструкцію, але і замовити її виготовлення з урахуванням потрібного виду тканини, розмірів вікна.
  5. Механізм, за допомогою якого відбувається регулювання потоку світла, простий в використанні.

Обираючи такий вид штор, потрібно враховувати, щоб виріб гармонічно поєднувався з іншими елементами в кімнаті. Якщо кімната не відрізняється великими розмірами, краще вибрати штори «день-ніч» світлого тону. Краще, щоб кольорова гама була вибрана або в тон основного інтер’єру, або створювала контраст з оформленням приміщення.

Спеціалісти радять також врахувати і декілька особливостей догляду за поверхнею. Для цього не рекомендується використовувати агресивні побутові засоби. Щітки та інші жорсткі засоби для очищення також не використовуються.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + = 17